Prefabrik konut, çelik ev, satış ofisleri ve konteyner başlıklarında hizmet vermekteyiz. Konteyner imalatı, kendi tesislerimizde ”Lider Grup” güvencesiyle yapılmaktadır. Yüksek standartlarda ve yüksek kalitede yaplılar üretmeyi ilke edinen şirketimizde, müşteri ve hizmet odaklı yaklaşımlar çalışma anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Alanlarında uzman Mimar ve Mühendis kadromuzla sizlere, beklentilerinizi projelendirme konusunda destek olmaya hazırız. Biz de tam olarak beklentilerinizin projelerini üretmeye hazırız.

Size hizmet vermekten onur duyacağız…

”Lider Grup” olarak gelişen ve güncel teknolojileri kullanıp, müşteri beklentilerini aşarak kolay satın alınabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz.

Vizyon

Üretim kapasitesi, kalite standartları, verimliliği ve kârlılığı ile sektöründe Lider olmak. Ürettiği ürünler ve sunduğu hizmet ile marka olmak. Ülke ekonomisine ve istihdama katkıda bulunarak hem kazanan hem de kazandıran örnek bir şirket olmak.

Vizyon

Müşterilerimizin tam olarak ne istediğini anlayan, onlara alternatif çözümler sunan, kaliteye ve temin süresine bağlılığı önemseyen, verdiği sözler ve taahhütler ile güven sembolü olan, sektörün Lideri bir firma olmak.